VILNIAUS DUONOS KEPYKLA

Industrinis objektas

UAB "Ormina" ir Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės "MG Valda"  valdoma bendrovė "VD Kepykla" baigė  naujos duonos kepyklos Vilniuje projektą. Tai naujausia kepykla Baltijos šalyse, kurioje po vienu stogu įsikūrė gamybos padalinys bei logistikos centras.

Objektas administruojamas

UAB "Ormina" ir Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės "MG Valda"  valdoma bendrovė "VD Kepykla" baigė  naujos duonos kepyklos Vilniuje projektą. Tai naujausia kepykla Baltijos šalyse, kurioje po vienu stogu įsikūrė gamybos padalinys bei logistikos centras. Bendros investicijos į naujos Vilniaus kepyklos ir logistikos centro projektą siekia 31 mln. Lt (9 mln. eurų).
 Duonos kepykla pastatyta Suomijos koncerno „Vaasan&Vaasan“ užsakymu. Tai vienas pirmųjų tokio tipo pramoninių projektų Lietuvoje.
Naujoji kepykla atitinka Suomijoje taikomus kokybės reikalavimus ir yra analogiška Skandinavijoje veikiančioms duonos kepykloms.
 
Duonos kepykla įsikūrusi pramoniniame sostinės rajone šalia Aukštųjų Panerių. Žemės sklypo plotas 2 ha, pastato plotas 4500 m².  Kepyklos pastate yra gamybos cechas, žaliavų sandėlis, produkcijos išvežimo ir taros sandėliavimo bei atliekų išvežimo ir techninio aptarnavimo patalpos, personalo buitinės ir administracijos patalpos.
Kepykla atidaryta 2008 m. spalio mėn.